Logo

Działka na sprzedaż, 38 408,00 m², oferta nr 2/8/02/2026

2 000 000 zł

52 zł /m²

Rata 9 358 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty Plures

Zabrze, Makoszowy, Makoszowska

Działka 38 408,00 m², oferta nr , 2/8/02/2026, Zabrze, Makoszowy, Makoszowy, Makoszowska
2/8/02/2026 - zdjęcie nr 0
2/8/02/2026 - zdjęcie nr 1
2/8/02/2026 - zdjęcie nr 2
2/8/02/2026 - zdjęcie nr 3
2/8/02/2026 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja działki 38408 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

52 zł

Powierzchnia:

38 408,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Działka na sprzedaż, 38 408,00 m², Zabrze, Makoszowy, Makoszowska, 2/8/02/2026 | Tabelaofert.pl