Logo

Działka na sprzedaż, 985,00 m², oferta nr SGNUGY717

105 000 zł

107 zł /m²

Rata 491 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty Metrohouse

Ząbrowo

Działka 985,00 m², oferta nr , SGNUGY717, Ząbrowo
SGNUGY717 - zdjęcie nr 0
SGNUGY717 - zdjęcie nr 1
SGNUGY717 - zdjęcie nr 2
SGNUGY717 - zdjęcie nr 3
SGNUGY717 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja działki 985 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

107 zł

Powierzchnia:

985,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą