Logo

Działka na sprzedaż, 1 256,00 m², oferta nr SGDEDA667

182 000 zł

145 zł /m²

Rata 852 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty Metrohouse

Wyszków

Działka 1 256,00 m², oferta nr , SGDEDA667, Wyszków
SGDEDA667 - zdjęcie nr 0
SGDEDA667 - zdjęcie nr 1
SGDEDA667 - zdjęcie nr 2
SGDEDA667 - zdjęcie nr 3
SGDEDA667 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja działki 1256 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

145 zł

Powierzchnia:

1 256,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą