Logo

Działka na sprzedaż, 600,00 m², oferta nr 42831

500 000 zł

833 zł /m²

Rata 2 339 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty SDP Nieruchomości Wrocław

Wrocław, Psie Pole-Zawidawie, Psie Pole, Lechitów

Działka 600,00 m², oferta nr , 42831, Wrocław, Psie Pole-Zawidawie, Psie Pole, Lechitów
42831 - zdjęcie nr 0
42831 - zdjęcie nr 1
Lokalizacja działki 600 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

833 zł

Powierzchnia:

600,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą