Logo

Działka na sprzedaż, 1 050,00 m², oferta nr SGTEFE534

129 000 zł

123 zł /m²

Rata 604 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty Metrohouse

Wolica Piaskowa

Działka 1 050,00 m², oferta nr , SGTEFE534, Wolica Piaskowa
SGTEFE534 - zdjęcie nr 0
SGTEFE534 - zdjęcie nr 1
SGTEFE534 - zdjęcie nr 2
SGTEFE534 - zdjęcie nr 3
SGTEFE534 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja działki 1050 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

123 zł

Powierzchnia:

1 050,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą