Logo

Działka na sprzedaż, 1 790,00 m², oferta nr 9596/3098/OGS

950 000 zł

531 zł /m²

Rata 4 445 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty 4 ŚCIANY sp. z o.o.

Wolica

Działka 1 790,00 m², oferta nr , 9596/3098/OGS, Wolica
9596/3098/OGS - zdjęcie nr 0
9596/3098/OGS - zdjęcie nr 2
9596/3098/OGS - zdjęcie nr 3
Galeria

Cena za m²:

531 zł

Powierzchnia:

1 790,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą