Logo

Działka na sprzedaż, 994,00 m², oferta nr DOSE925

180 000 zł

181 zł /m²

Rata 842 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty Metrohouse

Wola Grzymkowa

Działka 994,00 m², oferta nr , DOSE925, Wola Grzymkowa
DOSE925 - zdjęcie nr 0
DOSE925 - zdjęcie nr 1
DOSE925 - zdjęcie nr 2
DOSE925 - zdjęcie nr 3
DOSE925 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja działki 994 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

181 zł

Powierzchnia:

994,00 m²

Data aktualizacji: 2024-08-30

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą