Logo

Działka na sprzedaż, 3 831,00 m², oferta nr ZICE900

650 000 zł

170 zł /m²

Rata 3 041 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty Metrohouse

Wójtowo

Działka 3 831,00 m², oferta nr , ZICE900, Wójtowo
ZICE900 - zdjęcie nr 0
ZICE900 - zdjęcie nr 1
ZICE900 - zdjęcie nr 2
ZICE900 - zdjęcie nr 3
ZICE900 - zdjęcie nr 4
ZICE900 - zdjęcie nr 5
7
Galeria

Cena za m²:

170 zł

Powierzchnia:

3 831,00 m²

Data aktualizacji: 2024-08-30

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą