Logo

Działka na sprzedaż, 2 308,00 m², oferta nr 7520

323 120 zł

140 zł /m²

Rata 1 512 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Wojkowice Kościelne

Działka 2 308,00 m², oferta nr , 7520, Wojkowice Kościelne
7520 - zdjęcie nr 0
7520 - zdjęcie nr 2
Lokalizacja działki 2308 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

140 zł

Powierzchnia:

2 308,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą