Logo

Działka na sprzedaż, 457,00 m², oferta nr 6/10/01/2020

450 000 zł

985 zł /m²

Rata 2 105 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty Plures

Wodzisław Śląski, Leonida Teligi

Działka 457,00 m², oferta nr , 6/10/01/2020, Wodzisław Śląski, Leonida Teligi
6/10/01/2020 - zdjęcie nr 0
6/10/01/2020 - zdjęcie nr 1
6/10/01/2020 - zdjęcie nr 2
6/10/01/2020 - zdjęcie nr 3
6/10/01/2020 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja działki 457 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

985 zł

Powierzchnia:

457,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą