Logo

Działka na sprzedaż, 3 114,00 m², oferta nr 33061

1 183 320 zł

380 zł /m²

Rata 5 536 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty SDP Nieruchomości Wrocław

Wilkszyn, Boczna

Działka 3 114,00 m², oferta nr , 33061, Wilkszyn, Boczna
33061 - zdjęcie nr 0
Lokalizacja działki 3114 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

380 zł

Powierzchnia:

3 114,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą