Logo

Działka na sprzedaż, 2 350,00 m², oferta nr XECY766

175 000 zł

74 zł /m²

Rata 819 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty Metrohouse

Wilków Polski

Działka 2 350,00 m², oferta nr , XECY766, Wilków Polski
Galeria

Cena za m²:

74 zł

Powierzchnia:

2 350,00 m²

Data aktualizacji: 2024-06-13

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą