Logo

Działka na sprzedaż, 3 829,00 m², oferta nr PRP-GS-69084

5 750 000 zł

1 502 zł /m²

Rata 26 903 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty PROPERCO sp. z o.o. sp.k.

Warszawa, Wilanów

Działka 3 829,00 m², oferta nr , PRP-GS-69084, Warszawa, Wilanów, Wilanów
PRP-GS-69084 - zdjęcie nr 0
PRP-GS-69084 - zdjęcie nr 1
Lokalizacja działki 3829 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

1 502 zł

Powierzchnia:

3 829,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą