Logo

Działka na sprzedaż, 3 068,00 m², oferta nr PRP-GS-67492

3 068 000 zł

1 000 zł /m²

Rata 14 354 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty PROPERCO sp. z o.o. sp.k.

Warszawa, Wawer

Działka 3 068,00 m², oferta nr , PRP-GS-67492, Warszawa, Wawer, Wawer
PRP-GS-67492 - zdjęcie nr 0
PRP-GS-67492 - zdjęcie nr 2
Lokalizacja działki 3068 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

1 000 zł

Powierzchnia:

3 068,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą