Logo

Działka na sprzedaż, 2 146,00 m², oferta nr MOTE008

1 480 000 zł

690 zł /m²

Rata 6 925 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty Metrohouse

Warszawa, Ursynów

Działka 2 146,00 m², oferta nr , MOTE008, Warszawa, Ursynów, Ursynów
MOTE008 - zdjęcie nr 0
MOTE008 - zdjęcie nr 3
Lokalizacja działki 2146 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

690 zł

Powierzchnia:

2 146,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą