Logo

Działka na sprzedaż, 13 250,00 m², oferta nr SGDETY532

4 240 000 zł

320 zł /m²

Rata 19 838 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty Metrohouse

Warszawa, Ursynów

Działka 13 250,00 m², oferta nr , SGDETY532, Warszawa, Ursynów, Ursynów
SGDETY532 - zdjęcie nr 0
SGDETY532 - zdjęcie nr 1
SGDETY532 - zdjęcie nr 2
SGDETY532 - zdjęcie nr 3
SGDETY532 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja działki 13250 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

320 zł

Powierzchnia:

13 250,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą