Logo

Działka na sprzedaż, 3 605,00 m², oferta nr KATU037

6 000 000 zł

1 664 zł /m²

Rata 28 073 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty Metrohouse

Warszawa, Mokotów

Działka 3 605,00 m², oferta nr , KATU037, Warszawa, Mokotów, Mokotów
KATU037 - zdjęcie nr 0
KATU037 - zdjęcie nr 1
Galeria

Cena za m²:

1 664 zł

Powierzchnia:

3 605,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą