Logo

Działka na sprzedaż, 1 562,00 m², oferta nr SGBOLO451

885 000 zł

567 zł /m²

Rata 4 141 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty Metrohouse

Warszawa, Białołęka, Dębowa

Działka 1 562,00 m², oferta nr , SGBOLO451, Warszawa, Białołęka, Białołęka, Dębowa
SGBOLO451 - zdjęcie nr 0
SGBOLO451 - zdjęcie nr 3
Lokalizacja działki 1562 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

567 zł

Powierzchnia:

1 562,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą