Logo

Działka na sprzedaż, 4 939,00 m², oferta nr SGJUHU484

1 400 000 zł

283 zł /m²

Rata 6 550 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty Metrohouse

Warszawa, Białołęka, Zawiślańska

Działka 4 939,00 m², oferta nr , SGJUHU484, Warszawa, Białołęka, Białołęka, Zawiślańska
SGJUHU484 - zdjęcie nr 0
SGJUHU484 - zdjęcie nr 1
SGJUHU484 - zdjęcie nr 2
SGJUHU484 - zdjęcie nr 3
SGJUHU484 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja działki 4939 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

283 zł

Powierzchnia:

4 939,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą