Logo

Działka na sprzedaż, 3 185,00 m², oferta nr ZELE393

700 000 zł

220 zł /m²

Rata 3 275 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty Metrohouse

Tymień

Działka 3 185,00 m², oferta nr , ZELE393, Tymień
ZELE393 - zdjęcie nr 0
ZELE393 - zdjęcie nr 3
Lokalizacja działki 3185 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

220 zł

Powierzchnia:

3 185,00 m²

Data aktualizacji: 2024-08-30

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą