Logo

Działka na sprzedaż, 944,00 m², oferta nr FAWO033

69 000 zł

73 zł /m²

Rata 323 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty Metrohouse

Trzebieszowice

Działka 944,00 m², oferta nr , FAWO033, Trzebieszowice
FAWO033 - zdjęcie nr 0
FAWO033 - zdjęcie nr 3
Lokalizacja działki 944 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

73 zł

Powierzchnia:

944,00 m²

Data aktualizacji: 2024-08-30

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą