Logo

Działka na sprzedaż, 846,00 m², oferta nr XOKU079

423 000 zł

500 zł /m²

Rata 1 979 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty Metrohouse

Szczytniki

Działka 846,00 m², oferta nr , XOKU079, Szczytniki
XOKU079 - zdjęcie nr 0
XOKU079 - zdjęcie nr 1
XOKU079 - zdjęcie nr 2
XOKU079 - zdjęcie nr 3
XOKU079 - zdjęcie nr 4
XOKU079 - zdjęcie nr 5
7
Galeria

Cena za m²:

500 zł

Powierzchnia:

846,00 m²

Data aktualizacji: 2024-08-30

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą