Logo

Działka na sprzedaż, 26 600,00 m², oferta nr 3779/7376/OGS

6 995 000 zł

263 zł /m²

Rata 32 728 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Szczecin, Szosa Polska

Działka 26 600,00 m², oferta nr , 3779/7376/OGS, Szczecin, Szosa Polska
3779/7376/OGS - zdjęcie nr 0
3779/7376/OGS - zdjęcie nr 1
3779/7376/OGS - zdjęcie nr 2
3779/7376/OGS - zdjęcie nr 3
3779/7376/OGS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja działki 26600 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

263 zł

Powierzchnia:

26 600,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą