Logo

Działka na sprzedaż, 2 146,00 m², oferta nr KIRU514

580 000 zł

270 zł /m²

Rata 2 714 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty Metrohouse

Swolszewice Małe

Działka 2 146,00 m², oferta nr , KIRU514, Swolszewice Małe
KIRU514 - zdjęcie nr 0
KIRU514 - zdjęcie nr 1
KIRU514 - zdjęcie nr 2
KIRU514 - zdjęcie nr 3
KIRU514 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja działki 2146 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

270 zł

Powierzchnia:

2 146,00 m²

Data aktualizacji: 2024-08-30

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą