Logo

Działka na sprzedaż, 3 600,00 m², oferta nr FEDE553

288 000 zł

80 zł /m²

Rata 1 347 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty Metrohouse

Sulejów

Działka 3 600,00 m², oferta nr , FEDE553, Sulejów
Galeria
Mapa

Cena za m²:

80 zł

Powierzchnia:

3 600,00 m²

Data aktualizacji: 2024-06-13

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą