Logo

Działka na sprzedaż, 835,00 m², oferta nr 2579

170 000 zł

204 zł /m²

Rata 795 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty Drabik Nieruchomości

Sucha Beskidzka

Działka 835,00 m², oferta nr , 2579, Sucha Beskidzka, Sucha Beskidzka
2579 - zdjęcie nr 0
2579 - zdjęcie nr 1
2579 - zdjęcie nr 2
2579 - zdjęcie nr 3
2579 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja działki 835 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

204 zł

Powierzchnia:

835,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą