Logo

Działka na sprzedaż, 1 110,00 m², oferta nr 394/14328/OGS

158 000 zł

142 zł /m²

Rata 739 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty Nieruchomości Sowa

Struga

Działka 1 110,00 m², oferta nr , 394/14328/OGS, Struga
394/14328/OGS - zdjęcie nr 0
394/14328/OGS - zdjęcie nr 1
394/14328/OGS - zdjęcie nr 2
Galeria

Cena za m²:

142 zł

Powierzchnia:

1 110,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą