Logo

Działka na sprzedaż, 1 412,00 m², oferta nr PRP-GS-73021

183 560 zł

130 zł /m²

Rata 859 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty PROPERCO sp. z o.o. sp.k.

Strawczyn

Działka 1 412,00 m², oferta nr , PRP-GS-73021, Strawczyn
Galeria
Mapa

Cena za m²:

130 zł

Powierzchnia:

1 412,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą