Logo

Działka na sprzedaż, 1 138,00 m², oferta nr COLY383

91 000 zł

80 zł /m²

Rata 426 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty Metrohouse

Strączno

Działka 1 138,00 m², oferta nr , COLY383, Strączno
COLY383 - zdjęcie nr 0
COLY383 - zdjęcie nr 1
COLY383 - zdjęcie nr 2
COLY383 - zdjęcie nr 3
COLY383 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja działki 1138 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

80 zł

Powierzchnia:

1 138,00 m²

Data aktualizacji: 2024-08-30

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą