Logo

Działka na sprzedaż, 1 369,00 m², oferta nr PAN786799

136 900 zł

100 zł /m²

Rata 641 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Stobiec

Działka 1 369,00 m², oferta nr , PAN786799, Stobiec
PAN786799 - zdjęcie nr 0
PAN786799 - zdjęcie nr 1
PAN786799 - zdjęcie nr 2
PAN786799 - zdjęcie nr 3
PAN786799 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja działki 1369 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

100 zł

Powierzchnia:

1 369,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą