Logo

Działka na sprzedaż, 1 911,00 m², oferta nr PODE177

499 000 zł

261 zł /m²

Rata 2 335 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty Metrohouse

Stefanowo

Działka 1 911,00 m², oferta nr , PODE177, Stefanowo
PODE177 - zdjęcie nr 0
PODE177 - zdjęcie nr 2
Lokalizacja działki 1911 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

261 zł

Powierzchnia:

1 911,00 m²

Data aktualizacji: 2024-06-13

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą