Logo

Działka na sprzedaż, 3 000,00 m², oferta nr BELU256

805 000 zł

268 zł /m²

Rata 3 766 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty Metrohouse

Starowa Góra

Działka 3 000,00 m², oferta nr , BELU256, Starowa Góra
BELU256 - zdjęcie nr 0
BELU256 - zdjęcie nr 2
BELU256 - zdjęcie nr 3
Galeria

Cena za m²:

268 zł

Powierzchnia:

3 000,00 m²

Data aktualizacji: 2024-08-30

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą