Logo

Działka na sprzedaż, 1 500,00 m², oferta nr MILU233

350 000 zł

233 zł /m²

Rata 1 638 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty Metrohouse

Stara Wieś

Działka 1 500,00 m², oferta nr , MILU233, Stara Wieś
MILU233 - zdjęcie nr 0
MILU233 - zdjęcie nr 2
Lokalizacja działki 1500 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

233 zł

Powierzchnia:

1 500,00 m²

Data aktualizacji: 2024-08-30

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą