Logo

Działka na sprzedaż, 4 177,00 m², oferta nr SGRAPO960

330 000 zł

79 zł /m²

Rata 1 544 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty Metrohouse

Stanisławów Nowy

Działka 4 177,00 m², oferta nr , SGRAPO960, Stanisławów Nowy
SGRAPO960 - zdjęcie nr 0
SGRAPO960 - zdjęcie nr 1
SGRAPO960 - zdjęcie nr 2
SGRAPO960 - zdjęcie nr 3
SGRAPO960 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja działki 4177 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

79 zł

Powierzchnia:

4 177,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą