Logo

Działka na sprzedaż, 1 829,00 m², oferta nr SGBEPA146

109 800 zł

60 zł /m²

Rata 514 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty Metrohouse

Spore

Działka 1 829,00 m², oferta nr , SGBEPA146, Spore
SGBEPA146 - zdjęcie nr 0
SGBEPA146 - zdjęcie nr 1
SGBEPA146 - zdjęcie nr 2
SGBEPA146 - zdjęcie nr 3
SGBEPA146 - zdjęcie nr 4
SGBEPA146 - zdjęcie nr 5
7
Galeria

Cena za m²:

60 zł

Powierzchnia:

1 829,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą