Logo

Działka na sprzedaż, 116 142,00 m², oferta nr 230-100/2024

7 880 000 zł

68 zł /m²

Rata 36 869 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty Plures

Sosnowiec, Niwka, Jamesa Watta

Działka 116 142,00 m², oferta nr , 230-100/2024, Sosnowiec, Niwka, Niwka, Jamesa Watta
230-100/2024 - zdjęcie nr 0
230-100/2024 - zdjęcie nr 1
230-100/2024 - zdjęcie nr 2
230-100/2024 - zdjęcie nr 3
230-100/2024 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja działki 116142 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

68 zł

Powierzchnia:

116 142,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą