Logo

Działka na sprzedaż, 23 764,00 m², oferta nr 230-120/2024

4 325 000 zł

182 zł /m²

Rata 20 236 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty Plures

Sosnowiec, Niwka, Wojska Polskiego

Działka 23 764,00 m², oferta nr , 230-120/2024, Sosnowiec, Niwka, Niwka, Wojska Polskiego
230-120/2024 - zdjęcie nr 0
230-120/2024 - zdjęcie nr 1
230-120/2024 - zdjęcie nr 2
230-120/2024 - zdjęcie nr 3
230-120/2024 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja działki 23764 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

182 zł

Powierzchnia:

23 764,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą