Logo

Działka na sprzedaż, 1 700,00 m², oferta nr 4/6/09/2025

234 000 zł

138 zł /m²

Rata 1 095 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty Plures

Sosnowiec, Milowice, Bryniczna

Działka 1 700,00 m², oferta nr , 4/6/09/2025, Sosnowiec, Milowice, Milowice, Bryniczna
4/6/09/2025 - zdjęcie nr 0
4/6/09/2025 - zdjęcie nr 1
4/6/09/2025 - zdjęcie nr 2
4/6/09/2025 - zdjęcie nr 3
4/6/09/2025 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja działki 1700 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

138 zł

Powierzchnia:

1 700,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą