Logo

Działka na sprzedaż, 1 180,00 m², oferta nr 230-66/2025

1 270 000 zł

1 076 zł /m²

Rata 5 942 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty Plures

Sosnowiec, Kazimierz Górniczy, Ogrodowa

Działka 1 180,00 m², oferta nr , 230-66/2025, Sosnowiec, Kazimierz Górniczy, Kazimierz Górniczy, Ogrodowa
230-66/2025 - zdjęcie nr 0
230-66/2025 - zdjęcie nr 3
Lokalizacja działki 1180 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

1 076 zł

Powierzchnia:

1 180,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą