Logo

Działka na sprzedaż, 58 000,00 m², oferta nr 11297

54 636 000 zł

942 zł /m²

Rata 255 628 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty Axi Immo Group Sp. z o.o.

Sosnowiec

Działka 58 000,00 m², oferta nr , 11297, Sosnowiec
Lokalizacja działki 58000 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

942 zł

Powierzchnia:

58 000,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą