Logo

Działka na sprzedaż, 643,00 m², oferta nr SYDO213

290 000 zł

451 zł /m²

Rata 1 357 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty Metrohouse

Sośnicowice

Działka 643,00 m², oferta nr , SYDO213, Sośnicowice
SYDO213 - zdjęcie nr 0
SYDO213 - zdjęcie nr 3
Lokalizacja działki 643 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

451 zł

Powierzchnia:

643,00 m²

Data aktualizacji: 2024-08-30

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą