Logo

Działka na sprzedaż, 3 093,00 m², oferta nr TUKI784

728 500 zł

236 zł /m²

Rata 3 408 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty Metrohouse

Sośnica

Działka 3 093,00 m², oferta nr , TUKI784, Sośnica
TUKI784 - zdjęcie nr 0
TUKI784 - zdjęcie nr 1
TUKI784 - zdjęcie nr 2
TUKI784 - zdjęcie nr 3
TUKI784 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja działki 3093 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

236 zł

Powierzchnia:

3 093,00 m²

Data aktualizacji: 2024-08-30

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą