Logo

Działka na sprzedaż, 869,00 m², oferta nr 23419/78/OGS

520 000 zł

598 zł /m²

Rata 2 433 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty HOMEPLUS Nieruchomości

Słupno

Działka 869,00 m², oferta nr , 23419/78/OGS, Słupno
23419/78/OGS - zdjęcie nr 0
23419/78/OGS - zdjęcie nr 1
23419/78/OGS - zdjęcie nr 2
23419/78/OGS - zdjęcie nr 3
23419/78/OGS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja działki 869 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

598 zł

Powierzchnia:

869,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą