Logo

Działka na sprzedaż, 1 053,00 m², oferta nr SGFAGA189

250 000 zł

237 zł /m²

Rata 1 170 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty Metrohouse

Słotwina, Księdza ferdynanda sznajdrowicza

Działka 1 053,00 m², oferta nr , SGFAGA189, Słotwina, Księdza ferdynanda sznajdrowicza
SGFAGA189 - zdjęcie nr 0
SGFAGA189 - zdjęcie nr 1
SGFAGA189 - zdjęcie nr 2
SGFAGA189 - zdjęcie nr 3
SGFAGA189 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja działki 1053 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

237 zł

Powierzchnia:

1 053,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą