Logo

Działka na sprzedaż, 1 201,00 m², oferta nr SGJEMI317

288 240 zł

240 zł /m²

Rata 1 349 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty Metrohouse

Skuły, Północna

Działka 1 201,00 m², oferta nr , SGJEMI317, Skuły, Północna
SGJEMI317 - zdjęcie nr 0
SGJEMI317 - zdjęcie nr 1
SGJEMI317 - zdjęcie nr 2
SGJEMI317 - zdjęcie nr 3
SGJEMI317 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja działki 1201 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

240 zł

Powierzchnia:

1 201,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą