Logo

Działka na sprzedaż, 1 239,00 m², oferta nr SGNUNU299

288 000 zł

232 zł /m²

Rata 1 347 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty Metrohouse

Skuły, Północna

Działka 1 239,00 m², oferta nr , SGNUNU299, Skuły, Północna
SGNUNU299 - zdjęcie nr 0
SGNUNU299 - zdjęcie nr 1
SGNUNU299 - zdjęcie nr 2
SGNUNU299 - zdjęcie nr 3
SGNUNU299 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja działki 1239 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

232 zł

Powierzchnia:

1 239,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą