Logo

Działka na sprzedaż, 500,00 m², oferta nr SEWO184

465 000 zł

930 zł /m²

Rata 2 176 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty Metrohouse

Skierniewice

Działka 500,00 m², oferta nr , SEWO184, Skierniewice
SEWO184 - zdjęcie nr 0
SEWO184 - zdjęcie nr 1
Galeria

Cena za m²:

930 zł

Powierzchnia:

500,00 m²

Data aktualizacji: 2024-06-13

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą