Logo

Działka na sprzedaż, 1 298,00 m², oferta nr WECE902

300 000 zł

231 zł /m²

Rata 1 404 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty Metrohouse

Skierniewice

Działka 1 298,00 m², oferta nr , WECE902, Skierniewice
WECE902 - zdjęcie nr 0
WECE902 - zdjęcie nr 1
WECE902 - zdjęcie nr 2
Galeria

Cena za m²:

231 zł

Powierzchnia:

1 298,00 m²

Data aktualizacji: 2024-06-13

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą