Logo

Działka na sprzedaż, 1 048,00 m², oferta nr SGCOJA372

262 000 zł

250 zł /m²

Rata 1 226 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty Metrohouse

Skierniewice

Działka 1 048,00 m², oferta nr , SGCOJA372, Skierniewice
SGCOJA372 - zdjęcie nr 0
SGCOJA372 - zdjęcie nr 3
Lokalizacja działki 1048 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

250 zł

Powierzchnia:

1 048,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą