Logo

Działka na sprzedaż, 112 300,00 m², oferta nr HUXA585

5 615 000 zł

50 zł /m²

Rata 26 271 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty Metrohouse

Silna

Działka 112 300,00 m², oferta nr , HUXA585, Silna
HUXA585 - zdjęcie nr 0
HUXA585 - zdjęcie nr 1
HUXA585 - zdjęcie nr 2
Galeria

Cena za m²:

50 zł

Powierzchnia:

112 300,00 m²

Data aktualizacji: 2024-08-30

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą